Пенсії переглядатимуться автоматично залежно від інфляції – Гройсман

Пенсії переглядатимуться автоматично залежно від інфляції – Гройсман

Пенсії українців у рамках проведення реформи щороку автоматично переглядатимуться залежно від інфляції і зростання зарплат. Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман написав у Facebook.

 

“З 1 жовтня буде також підвищена мінімальна пенсія, тому загалом підвищення торкнеться майже 9 млн пенсіонерів з 12 млн. А надалі усі раніше нараховані пенсії будуть щорічно (а не тільки перед виборами, як було у попередні роки!) “осучаснюватись” – автоматично переглядатися в залежності від інфляції і зростання зарплат”, – написав Гройсман.

 

За його словами, влада пропонує цю реформу саме для того, щоб пенсіонери не ставали щороку біднішими і мали гарантії того, що держава зможе виплачувати зароблену ними пенсію.

«Нагадаю, що частина пенсіонерів досі отримує пенсії, розраховані від показника середньої зарплати майже десятирічної давнини – 2007 року – 1198 грн. За рахунок цього перерахунку для 5,6 млн українських пенсіонерів пенсії будуть суттєво збільшені, і це особливо стосується тих, хто багато років на пенсії», – підкреслив Прем’єр-міністр.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ