У СІЗО Савченко лише міряють температуру і тиск – Фейгін

У СІЗО Савченко лише міряють температуру і тиск – Фейгін

Захист народного депутата України Надії Савченко прокоментував заяви Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) РФ про стан здоров’я підзахисної. Про це Радіо Свобода розповів адвокат Марк Фейгін.

За його словами, здоров’я Савченко дійсно не викликає серйозних побоювань, проте не зрозуміло, на якій підставі ФСВП робить висновки про її стан, оскільки в ізоляторі медик міряє лише температуру тіла і артеріальний тиск.

 

Задовільний стан здоров’я своєї підзахисної Фейгін пояснив тим, що вона приймає певну «органічну рідину, яка вводиться тим, хто голодує, при примусовому годуванні за системою ФСВП». Проте, як вважає адвокат, робити більш конкретні висновки про здоров’я української військової можна буде, «лише коли її внутрішні органи обстежить серйозний фахівець».

Раніше 22 березня російський суд засудив Савченко у сфальсифікованій справі до 22 років колонії загального режиму і 30 тисяч рублів штрафу. Світова громадськість і дипломатія вимагає її звільнення. Президент Петро Порошенко заявив про готовність обміняти Савченко.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ