Понад 1 млн грн – до держбюджету за адмінпослуги

За чотири місяці року працівники головного управління Держгеокадастру у  Львівській області надали більше 76,9 тис адмінпослуг громадянам та юридичним особам. За ці послуги нарахована плата у сумі 1,17 млн грн. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету, – повідомляє прес-служба ЛОДА.

Варто зазначити, що на безоплатній основі громадяни отримали 64,5 тис послуг, а ще понад 12 тис послуг фахівці землевпорядної служби надали на платній основі.

Найчастіше громадяни зверталися щодо надання відомостей із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Так, працівники Держгеокадастру опрацювали 10,2 тис таких запитів, що становить 82,5% від загальної кількості платних адмінпослуг.

Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити – щодо державної реєстрації земельної ділянки (22 618), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (14 259). Також безоплатно надано 6 938 довідок із державної статистичної звітності про наявність земель і їх форму власності, висновків про погодження документації із землеустрою.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ