Понад 1,5 млн грн – до держбюджету від Держгеокадастру Львівщини

Від початку року працівники головного управління Держгеокадастру у Львівській області надали більше 100 тис адмінпослуг громадянам та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали 83,5 тис послуг. Ще більше – 16 тис послуг фахівці землевпорядної служби надали платно, – інформує прес-служба ЛОДА.

Як повідомив начальник Головного управління Андрій Кавецький, за ці послуги нарахована плата у сумі 1,5 млн грн, кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

Найчастіше громадяни зверталися щодо надання відомостей із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Працівники Держгеокадастру опрацювали 13,7 тис таких запитів, що становить 81% від загальної кількості платних адмінпослуг.

Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширеними були запити щодо державної реєстрації земельної ділянки – 31 896, про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі – 16 378. Також безоплатно надано 9 135 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:59, понеділок, 22 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:17, понеділок, 22 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0