Понад 50 млн грн з обласного бюджету – на соціально-культурну сферу

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету на заклади соціально-культурної сфери скерували 53, 9 млн гривень. Із них – 2,6 млн грн на забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет та 2,5 млн грн на забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями – медичними препаратами. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Також виділили кошти на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа – 0,7 млн грн, надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю – 0,6 млн, надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам – 0,5 млн грн, оплату проектних робіт з реконструкції оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – 0,3 млн грн, надання адресної допомоги на реабілітацію інвалідів війни I, II, III груп з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО – 0,2 млн грн.

Як повідомили у департаменті фінансів Львівської ОДА проводились видатки на капітальне будівництво об′єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення – 2,8 млн грн, виконання робіт з вуличного освітлення – 1,2 млн грн, реалізацію програми «Електронна Львівщина» – 1 млн. грн, охорону навколишнього природного середовища – 0,9 млн грн,  ремонтно-реставраційні роботи на костелі Різдва Пресвятої Богородиці у м. Комарно Городоцького району – 0,5 млн грн, газифікацію сіл та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян в автомобільному транспорті – 0,2 млн грн та проведення інвентаризації та нормативно-грошової оцінки земель –  0,1 млн гривень.

Окрім цього, на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг  упродовж тижня спрямовано 46,6 млн грн, проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку – 4,6 млн грн та вивезення твердих побутових відходів з  м. Львова – 3,8 млн гривень.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ