Порошенко до Дня усиновлення: Міцна сім’я – запорука успішної держави

Міцна та дружня українська сім’я, у якій лунає дитячий сміх, є запорукою сильної та успішної держави. На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко у своєму вітанні з нагоди Дня усиновлення.

“Міцна та дружня українська сім’я, у якій лунає дитячий сміх, панує взаємоповага, злагода і мир – є запорукою сильної та успішної держави”, – йдеться у вітанні Порошенка.

За його словами, сьогодні вшановують батьків, які взяли на виховання дитину – сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування. І усіх їх, наголосив Президент, об’єднує спільне покликання – зігріти дітей своєю любов’ю, подарувати їм чарівний світ дитинства, посіяти у їхніх маленьких серцях віру в життя.

Глава держави подякував усім працівникам соціальної сфери за сумлінну та наполегливу працю, завдяки якій тисячі дітей мають можливість жити у родинах.

“Упевнений, що ваш професіоналізм та відданість справі стануть запорукою щасливого майбутнього наших дітей”, – підкресли Порошенко.

Він побажав усім міцного здоров’я, добробуту, щастя та здійснення мрій і сподівань.

День усиновлення дітей встановлений «…ураховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення…» згідно з Указом Президента від 27 листопада 2008 року.

День усиновлення – свято всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ