Порошенко і Гройсман привітали журналістів із професійним святом

Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр Володимир Гройсман привітали журналістів з професійним святом.

Вітання глави Кабміну оприлюднив Урядовий портал, а відеозвернення Президента з нагоди дня журналіста опублікували на фейсбук-сторінці Глави держави.

“Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста. Із перших днів здобуття Україною суверенітету і дотепер, коли наш народ самовіддано протистоїть воєнній агресії, об’єктивна й неупереджена інформація, вільне слово є потужною зброєю у боротьбі за державну незалежність. Свобода слова – одна з найголовніших цінностей демократичної України – має бути по-справжньому недоторканною”, – наголосив Глава держави.

Як він підкреслив, сьогодні українські журналісти пліч-о-пліч із солдатами, офіцерами та волонтерами боронять Україну від навали російських терористичних угруповань, захищають нашу свободу та успішно протидіють безпрецедентним формам і прийомам російської пропаганди.

“Упевнений, що проголошений курс на створення суспільного телерадіомовлення і реформу державної та комунальної преси, забезпечення захисту професійної діяльності журналістів і свободи слова в Україні сприятиме динамічному розвитку інституту вільних та незалежних вітчизняних медіа, їх гармонійній інтеграції у європейський інформаційний простір. Бажаю усім міцного здоров’я, натхнення й успішної реалізації всіх творчих проектів і задумів”, – відзначив Президент.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ