Порошенко каже про перспективи поступового зниження плати за роумінг з ЄС

Порошенко каже про перспективи поступового зниження плати за роумінг з ЄС

Україна має перспективи поступового зниження плати за роумінг для мобільних дзвінків і передачі даних між Україною та країнами ЄС.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко на спільній прес-конференції з президентом Європейської Ради Дональдом Туском та президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером, повідомляє прес-служба глави держави.

“Ще раз наголошую щодо перспективності створення умов для поступового зниження плати за роумінг для мобільних дзвінків і передачі даних між Україною та країнами ЄС. Наполягаю на тому, що дуже важливим є розширення міжлюдських контактів між громадянами України та держав-членів ЄС, створення єдиного європейського комунікаційного простору”, – підкреслив Порошенко.

Він наголосив, що великі перспективи відкриваються перед Україною у питанні інтеграції до спільного цифрового ринку ЄС. “Сьогодні ми про це говорили. Ми наполягаємо і на інших проектах, які є надзвичайно амбіційними, і дуже дякую за їх підтримку з боку наших партнерів”, – сказав Порошенко.

За його словами, Угода про асоціацію у поєднанні з європейськими прагненнями України є сьогодні надзвичайно важливою, і підтримка з боку ЄС відкриває простір для безмежних можливостей практично у кожному секторі наших двосторонніх відносин.

Президент також зауважив, що є можливість вивчити питання забезпечення права молодих українських громадян навчатися у вищих навчальних закладах Європейського Союзу на тих самих умовах, на яких навчаються громадяни ЄС. “Це є інвестиції в наше спільне майбутнє”, – переконаний він.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:31, п`ятниця, 22 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:30, п`ятниця, 22 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0