Порошенко квапить уряд із розвитком сільської медицини

Президент Петро Порошенко очікує підготовки урядом у найкоротші терміни програми розвитку сільської медицини з урахуванням положень Закону “Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості” в разі його ухвалення парламентом. Про це він заявив у вівторок під час засідання Ради регіонального розвитку, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Міністерство охорони здоров’я вже розробляє стандартні вимоги до обладнання та набору медикаментів. Від уряду в найкоротші терміни очікую прийняття державної програми, яка врахує всі нюанси розвитку сільської медицини на підставі нового закону», – зазначив Порошенко.

Він також доручив головам обласних державних адміністрацій пришвидшити визначення оптимальної схеми розміщення сільських амбулаторій із врахуванням показників навантаження на лікаря та доступності  для пацієнтів.

Окрім того, Президент підкреслив необхідність забезпечення села швидкісним інтернетом для розширення кола медичних послуг у селі.

«Нагадаю, на сьогодні проникнення широкосмугового Інтернету у село становить 4%. Це – шалена дискримінація людей, які там мешкають – майже третина населення України», – наголосив Порошенко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ