Порошенко підписав закон про приєднання України до IRENA

Президент Петро Порошенко підписав закон про приєднання України до Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (IRENA). Про це повідомляє прес-служба глави держави.

“Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (IRENA)”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що реалізація цього закону дозволить Україні використовувати світовий досвід у галузі відновлюваних джерел енергії, розширить можливість залучення кращих знань і передових технологій у цій сфері, а також ефективних фінансових механізмів реалізації відповідних проектів.

За даними АП, участь України в IRENA сприятиме доступу країни до пільгових кредитів та отриманню рекомендацій щодо удосконалення законодавства у галузі відновлюваної енергетики.

У прес-службі Президента також додали, що приєднання до Статуту – це черговий крок до чистої, безпечної енергії, яка сприятиме зменшенню залежності економіки України від імпорту традиційних енергоносіїв та підвищенню ефективності споживання паливно-енергетичних ресурсів.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 5 грудня ухвалила закон “Про приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (IRENA)”. За відповідне рішення проголосували 254 народних депутатів.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ