Порошенко привітав воїнів-залізничників з професійним святом

Президент України Петро Порошенко привітав військовослужбовців, працівників та ветеранів Державної спеціальної служби транспорту з професійним святом – Днем залізничника. Вітання опубліковано на сайті глави держави.

“Державна спеціальна служба транспорту завжди була й залишається невід’ємною частиною сектору безпеки та оборони держави”, – зазначив Президент.

Порошенко підкреслив, що в єдиній шерензі бойового братерства особовий склад служби демонструє високий патріотизм, мужність та безмежну відданість військовому обов’язку.

“Тисячі кілометрів залізниць і мостів, збудованих військовими залізничниками, є прикладом зміцнення та примноження славетних бойових традицій і трудових звершень. І сьогодні, в складних умовах охорони й оборони, розмінування і загородження транспортних артерій, відновлення мостових переходів, інженерного обладнання позицій військ, укриттів для особового складу та техніки ви демонструєте надзвичайний рівень готовності до виконання завдань за призначенням”, – зазначив він.

Глава держави подякував воїнам-залізничникам за героїзм, відвагу та вірність народу України та побажав міцного здоров’я, повсякденної життєвої наснаги, успішної служби в ім’я розквіту рідної України.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ