Порошенко: Реалізація закону про сільську медицину має розпочатися негайно

Президент України Петро Порошенко подякував парламенту за ухвалення закону про медицину в сільській місцевості та закликав уряд негайно розпочати його реалізацію. Про це Глава держави написав у Facebook.

“Дякую депутатам, які підтримали мою ініціативу (закон про сільську медицину — ред.). Звертаюсь до уряду – реалізація закону має розпочатися негайно!”, – підкреслив він.

Порошенко запевнив, що прийняття Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» – це початок важливих змін у житті мільйонів мешканців сіл та містечок.

За його словами, право громадян цих населених пунктів на охорону здоров’я буде гарантоване розвитком необхідної інфраструктури, підготовкою медичних кадрів, сучасними теклекомунікаційними технологіями.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада у вівторок прийняла Закон про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості, який сприятиме забезпеченню максимальної доступності медичного обслуговування, територіального наближення та сучасного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я у сільській місцевості. За відповідне рішення проголосували 280 народних депутатів.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ