Порошенко та спікер парламенту Литви обговорили “план Маршалла для України”

Президент Петро Порошенко і спікер Сеймасу Литовської Республіки Вікторас Пранцкетіс обговорили питання імплементації так званого “Плану Маршалла для України”, ініційованого парламентом Литви. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

“Під час зустрічі детально обговорили питання практичної імплементації ініціативи парламенту Литви “Новий Європейський план для України на 2017-2020 рр.” (т.зв. “План Маршалла для України”), який передбачає надання потужної фінансово-інвестиційної підтримки та допомоги з проведення реформ. Домовлено про подальшу координацію роботи з метою його схвалення та підтримки з боку ЄС”, – йдеться у повідомленні.

Президент висловив вдячність за послідовну позицію Литви стосовно підтримки суверенітету і територіальної цілісності України, засудження російської агресії та незаконної окупації Криму.

Сторони висловили стурбованість продовженням агресивної політики Російської Федерації в контексті мілітаризації тимчасово окупованого українського Криму та проведенням Росією військових навчань уздовж спільних кордонів.

Було відзначено важливість подальших скоординованих міжнародних зусиль для протидії агресивним діям Росії, передусім шляхом продовження застосування та посилення відповідних санкцій.

Глава держави подякував за активну підтримку Литви у питанні запровадження Європейським Союзом безвізового режиму поїздок для громадян України та остаточного набуття 1 вересня 2017 року чинності Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ