Порошенко відкрив три комплексно реконструйовані школи на Донбасі

Україна крок за кроком продовжуватиме розбудову мирного життя на Донбасі попри російську військову агресію та завдані нею біди.

Про це, виступаючи на відкритті школи у Покровському під час робочої поїздки на Донбас, заявив Президент України Петро Порошенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Дуже важливо, що останнім часом ми їздимо на Донбас не тільки і не стільки з метою перевірки обороноздатності наших Збройних Сил, нашої армії, її укріплення і озброєння, а ми їздимо демонструвати важливі кроки у відродженні Донбасу. Саме тому зараз ми відкриваємо не просто школу у Покровському, а три кардинально, комплексно реконструйовані школи – це Покровське, це Дружківка, це Часів Яр”, – сказав Порошенко.

Він додав, що саме у стінах рідної школи формується особистість людини, закладається основа для досягнень і для звершень.

“Тому наголошую, що попри російську військову агресію, всі біди, всі негаразди, що через неї трапилися з нами, ми й надалі крок за кроком будемо продовжувати розбудову мирного життя на Донбасі і відновлювати зруйновану війною інфраструктуру”, – наголосив Президент.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ