Порошенко затвердив посилення співпраці з Євроюстом

Президент Петро Порошенко підписав Закон України “Про ратифікацію Угоди про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції”, прийнятий Верховною Радою 8 лютого 2017 року.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

“Угода про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції була підписана 27 червня 2016 року у Брюсселі. Метою Угоди є посилення співробітництва між Україною та Європейською організацією з питань юстиції у боротьбі з тяжкими злочинами, зокрема організованою злочинністю і тероризмом”,  – йдеться у повідомленні.

Очікується, що набуття угодою  чинності вдосконалить співробітництво між Україною і Євроюстом та сприятиме координації розслідувань, які проводяться на території України і держав-членів Європейського Союзу.

“Укладення цього документа стало черговим кроком на шляху інтеграції України до європейського правового простору”, – зазначили у президентській прес-службі.

Компетентним органом для виконання положень цієї угоди в Україні визначається Генеральна прокуратура України.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ