Посли ЄС схвалили продовження “кримських” санкцій

Посли ЄС схвалили продовження “кримських” санкцій

У Євросоюзі схвалили принципове рішення продовжити на рік санкції проти економіки окупованого Росією Криму.

Таке рішення схвалили у вівторок постійні представники країн-членів при Раді ЄС, повідомили власному кореспонденту Укрінформу у керівній інституції.

“Посли схвалили рішення продовжити обмежувальні заходи проти економіки нелегально анексованого Росією Криму. Як очікується, 19 червня формальне юридичне рішення з цього питання ухвалить без обговорення Рада ЄС у закордонних справах”, – розповів співрозмовник агентства.

Як повідомлялося, у червні 2014 році ЄС у відповідь на окупацію Росією АР Крим увів секторально-економічні обмежувальні заходи проти російської економічної діяльності на території півострова.

Йдеться про заборони та обмеження для компаній і приватних осіб з ЄС щодо діяльності в Криму у торговельно-економічній, фінансовій та інвестиційних сферах, енергетиці, туристичній галузі.

Європейці та зареєстровані в ЄС компанії не можуть купувати нерухомість або юридичні компанії у Криму, фінансувати кримські компанії або надавати їм супутні послуги. Туристичним операторам ЄС заборонено надавати послуги в Криму та Севастополі. Зокрема, європейські круїзні судна не можуть заходити до портів Кримського півострова, за винятком екстрених випадків.

Окрім цього, заборонено експорт деяких товарів і технологій кримським компаніям або для використання в Криму. У зворотному напрямку заборонений імпорт товарів із Криму, за винятком якщо вони мають сертифікат походження, виданий уповноваженим органом влади України.

Заборони та обмеження стосуються транспортної, телекомунікаційної та енергетичної галузей, пошуку, розвідки і видобутку нафти, газу та мінеральних ресурсів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0