Президент обіцяє окрему програму телемедицини на селі

Програма розвитку сільської медицини передбачатиме застосування сучасних технологій, зокрема телемедицини. Про це сказав Президент України Петро Порошенко у понеділок, 11 вересня, на нараді з питань розвитку сільської медицини, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Одна з новацій, яка пропонується проектом реформи, – система телемедицини, коли в кожному фельдшерсько-акушерському пункті, в кожній амублаторії  буде проведений широкополосний інтернет. Медичний працівник буде мати доступ для того, щоб отримати консультацію найкращого фахівця, сімейного лікаря на рівні району…”, – сказав Порошенко.

За його словами, медичні пункти в сільскій місцевості також будуть обладнані мінімально необхідним пакетом для проведення лабораторних досліджень на місці, а це дозволить фахівцям, що надають консультації дистанційно, базуватися на об’єктивних даних.

Президент зауважив, що багато європейських країн мають успішний досвід застосування телемедицини. 

“Це буде окрема програма підтримки телемедицини на селі в Україні. Ми можемо все зробити швидко, я буду також просити уряд і народних депутатів  врахувати видатки на цю програму і в бюджеті 2018 року”, – сказав Порошенко.

Він додав, що для мешканців села ці послуги мають бути безкоштовними.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ