Проект з проведення протиаварійних робіт на дамбі Грибовицького полігону розглядає «Укрдержекспертиза»

Проект з проведення першочергових протиаварійних робіт на дамбі Грибовицького полігону розглядає «Укрдержекспертиза». Про це повідомив директор департаменту житлового господарства на інфраструктури ЛМР Сергій Бабак.

«Ми подали цей проект в «Укрдержекспертизу» у Києві. Документи прийняті до роботи. Загалом розгляд такого звернення триває 24 дні. Однак, враховуючи ситуацію у Львові, ми просили пришвидшити розгляд. За два тижні обіцяли дати офіційну письмову відповідь.

Попередньо вже була проведена нарада, де проведено обговорення проблемних питань по цьому проекту. Як було зазначено інспектором, проблемною є відсутність документів на земельну ділянку, на якій заплановано проведення будівельних робіт.

Хочу зазначити, що ми зверталися до Малехівської сільської ради щодо відведення земельної ділянки під тут частину, де зсунувся полігон і де знаходяться фільтрати. Без надання такої земельної ділянки не можна отримати повноцінну експертизу на проект і виконати в повному обсязі першочергові протиаварійні роботи», – розповів Сергій Бабак.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ