Протягом тижня львівські митники конфіскували товарів майже на півмільйона гривень

За минулий тиждень, з 18 по 24 вересня, працівники Львівської митниці ДФС склали 125 протоколів про порушення митних правил. Вартість вилучених предметів – 442,2 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Значна частина порушень пов’язана з транспортними засобами. Зокрема виявлено 15 вантажних рам до автомобілів, ідентифікаційні номери яких змінено саморобним способом, а також один випадок порушення митних правил, де для здійснення митного контролю подали підроблений документ на право користування транспортним засобом.

На виїзд з України припинено спробу переміщення 6,8 кг бурштину, у 5-ти випадках – 1 572 пачки сигарет. Вилучено три автомобілі, які були обладнані тайниками для їх переміщення. Окрім того, вилучено 3 твори живопису, понад 200 метрів меблевої тканини в рулонах, понад 600 комплектів та 1724 шт. дитячого одягу.

Загалом з початку 2017 року складено 4 985 протоколів про порушення митних правил на суму понад 95 млн грн, за відповідний період минулого року складено 4207 протоколів про ПМП на суму 90,6 млн грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ