Рада працюватиме, поки не ухвалить бюджет

Верховна Рада продовжила своє вечірнє пленарне засідання до завершення розгляду у другому читанні законопроекту № 7000 «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

За відповідне рішення проголосували 246 депутатів при мінімально необхідних 226, повідомляє кореспондент Укрінформу.

На вечірньому засіданні депутати розглянуть ряд питань, які були включені до порядку денного сесії і щодо яких було прийнято рішення розглянути їх у четвер. Зокрема, це стосується законопроектів, якими пропонується продовжити дію мораторію на продаж сільськогосподарських земель, законопроекту № 7342-1 «Про внесення змін до Закону України “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” щодо надання повноважень Президенту України для забезпечення сталої діяльності НКРЕКП.

Окрім того, депутати також вирішили розглянути проект постанови про відкликання народного депутата Єгора Соболєва з посади голови парламентського Комітету з питань запобігання і протидії корупції.

Після розгляду цих та ряду інших питань депутати перейдуть до розгляду держбюджету на наступний рік.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ