Рада вже розглянула 1700 поправок щодо судової реформи

Нардепи розглянули 1700 з 4383 поправок до законопроекту “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу, Кодексу адмінсудочинства України та інших законодавчих актів”, який входить до пакету судової реформи.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, під час розгляду на засіданні 20 вересня станом на 11:30 народні депутати не підтримали жодну із поправок, які також не були підтримані профільним комітетом: під час голосування “за” були близько сотні народних обранців.

Зокрема, депутати не підтримали відхилену Комітетом з питань з правової політики та правосуддя поправку № 294 до Цивільного процесуального кодексу України нардепа Юрія Одарченка. Він пропонував передбачити, що адвокат не зобов’язаний повідомляти суду інформацію, яка може негативно вплинути на його клієнта або призведе до порушення адвокатської таємниці.

Проте цю поправку підтримали лише 48 нардепів з мінімально необхідних 226 голосів.

Як повідомлялося, народні депутати 7 вересня розпочали розгляд законопроекту № 6232, яким передбачається внесення змін до Господарського, Цивільного процесуальних кодексів, Кодексу адміністративного судочинства та інших законодавчих актів.

Тиждень з 11 до 15 вересня був непленарним, тож 19 вересня парламентарії продовжили розгляд законопроекту у другому читанні та протягом вівторка нардепи завершили розгляд поправок до Господарського процесуального кодексу (загалом 1251) та взялися за поправки до Цивільного процесуального кодексу (загалом 1335). 20 вересня депутати розпочали роботу з 225-ї поправки до Цивільного процесуального кодексу і наразі дійшли до 449-ї.

Згідно із Регламентом Верховної Ради, розгляд одного законопроекту може тривати довше, ніж одне засідання, але не може перериватися розглядом інших питань.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ