Реінтеграція Донбасу: комітет розгляне президентські законопроекти завтра

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони переніс розгляд внесених Президентом законопроектів щодо Донбасу на четвер, 5 жовтня. Таке рішення було прийняте на засіданні комітету у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Голова комітету Сергій Пашинський повідомив, що нещодавно два відповідні законопроекти були зареєстровані у Верховній Раді і запропонував розглянути їх і прийняти рішення у середу. Але ряд депутатів не погоджувалися із тим, зазначивши необхідність додаткового часу для ознайомлення з документами. Після консультацій члени комітету вирішили зібратися 5 жовтня о 9.30.

Як повідомлялося, у середу в Верховній Раді було зареєстровано законопроект 7163, внесений Президентом, “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях”.

Крім того, Президент вніс до Ради проект закону “Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей”.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ