Ремонтні бригади на вул. Личаківській працюють за продовженим робочим днем

На вул. Личаківській триває капітальний ремонт дороги. Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Цього тижня ремонтні бригади почали працювати за продовженим робочим днем: з 08.00 год і до 22.00 год.

«Цього тижня ремонтні бригади почали працювати за продовженим робочим днем: з 08.00 год і до 22.00 год. Планують за таким графіком працювати доти, доки дозволятимуть погодні умови», – розповів Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, з 25 березня розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт – 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі і, найголовніше – ремонт усіх комунікацій, зокрема колектора.

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б.Котика. І третій етап – від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

У серпні були повністю завершені роботи на перехресті вул. Личаківської і Мечникова. Тут замінено 30 м колектора діаметром 1200 мм, який знаходився на глибині 7,5 м. Замощені тротуари, викладена бруківка і поставлено 8 опор контактної мережі. З 18 вересня здійснюється повноцінний рух трамваю.

На ділянці дороги від перехрестя вулиць Личаківська-Мечнікова до вул. Б.Котика вже прокладено 370 метрів колектора. Залишилося виконати роботи по влаштуванню колектора на перехресті вул. Личаківська – вул. Котика – вул. Мучна.

Також проведено 600 м водопроводу, по 300 м з обох сторін дороги з підключенням до житлових будинків. Зроблено 2000 м2 тротуару і 490 м колії. Замощено дорожню частину бруківкою – 3750м2.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ