Рева розповів про нову систему оплати засобів реабілітації інвалідів

Із 1 січня 2018 року Міністерство соціальної політики переходить на нову систему забезпечення засобами реабілітації людей з інвалідністю. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева під час прес-конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“З 1 січня ми переходимо на нову систему забезпечення засобами реабілітації людей з інвалідністю. Ми не будемо більше фінансувати в тому числі й державні підприємства наперед, ми будемо оплачувати виготовлення засобів реабілітації по факту”, – пояснив Рева.

За його словами, запровадження цієї системи дасть змогу людині з інвалідністю отримати засіб реабілітації мінімум за 45 днів від моменту подання заявки.

“Якщо виробник, підписавши договір, постачатиме  неякісну продукцію або зірве терміни, санкції дуже прості: ми його викреслюємо із списку тих, хто має право на поставки і більше з ним не працюємо. Умова – якість виконання і терміни”, –  сказав Рева.

Окрім того, він зауважив, що у 2017 році вперше за 26 років незалежності повністю профінансовано потребу в реабілітаційних засобах для інвалідів.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ