РФ готувала гібридний наступ на Європу, але Майдан змусив до фальстарту – Порошенко

До початку гібридного наступу Росії на Європу потрібно було ще кілька років, однак Революція гідності в Україні змусила Росію до фальстарту. Про це заявив Президент Петро Порошенко у п’ятницю під час відкриття пленарних засідань 14-го щорічного міжнародного форуму “Ялтинська європейська стратегія” (YES), інформує прес-служба Глави держави.

“Кремль ще не був повністю готовим до гібридного наступу на Європу. Йому не вистачало ще кілька років, щоб підготуватися і діяти напевно. Майдан в Україні змусив Росію до фальстарту. І це сплутало їй усі карти”, – сказав він.

Порошенко підкреслив, що Україна для Росії є не просто частиною колишньої імперії, а символом.

“Це (Україна – ред.) – невід’ємний елемент імперської величі, без якої Кремль цю імперію просто не може уявити. Це – наш Єрусалим” (слова московського патріарха Кирила). Тому Путіну довелося піти ва-банк, “зірвати маски” і показати всьому світові своє справжнє хиже обличчя”, – сказав Президент.

Порошенко вказав, що, на жаль, в цій ситуації “жодний нейтралітет, жодна позаблоковість не допомогли б Україні”. “Тепер вже зрозуміло, що це казки, якими агресор заколисує свою потенційну жертву. Не допомогли і гарантії безпеки за Будапештським меморандумом”, – додав він.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ