Росія не має законного права судити Савченко – адвокат

На процесі народного депутата України Надії Савченко останнім з адвокатів виступав Марк Фейгін. Відеотрансляцію засідання вело в Youtube Радіо Свобода.

 

«Мої колеги вже достатньо сказали. Тут є ще ряд суттєвих моментів. Коли це справа починалася, для мене було очевидно, що в Росії відсутня юрисдикція, що дозволяє судити Савченко на своїй території», – сказав Фейгін.

 

Він також нагадав, що Надія Савченко як військовослужбовець давала присягу захищати Батьківщину, мала на це право. І навіть якщо б у неї не було алібі, її все одно не було б за що судити. Відповідальність за загибель російських журналістів, які працювали в зоні конфлікту без акредитації, адвокат поклав на їх роботодавців. Фейгін також сказав, що утримання під вартою людини, що володіє імунітетом депутата ПАРЄ, незаконне.

 

Після виступу Фейгіна прокурори та захист і Савченко, обмінялися репліками, в ході яких Савченко сказала: «Ви сидите, посміхаєтеся. Вам ніхто навіть у Росії не вірить. Ви облажалися, хлопці, по повній».

Нагадаємо, російське слідство звинувачує Савченко за статтями «вбивство» і «замах на вбивство». Українка всі звинувачення заперечує. Насправді після захоплення в полон бойовиками її переправили на територію Росії.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ