Розенко сказав, коли і на скільки підвищать пенсії військовим

Розмір пенсійних виплат військовим пенсіонерам підвищиться в середньому на 1500 гривень. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє Урядовий портал.

 

«Але це не остаточне підвищення. Наступний етап перерахунку пенсій військовим буде здійснений з 1 січня 2019 року. Ми прогнозуємо, що в середньому пенсії військових пенсіонерів зростуть у 2-2,5 раза в залежності від категорії, строку служби, звання», – сказав Розенко.

Він також зауважив, що «було б ідеально, щоб таке рішення уряду було підтримане Верховною Радою України через внесення відповідних змін до законодавства, щоб перерахунок і осучаснення пенсій відбувалися незалежно від політичних обставин згідно із законом».

«Я сподіваюся, що вже найближчим часом Верховна Рада на законодавчому рівні унормує питання військових пенсій, але поки цього не відбулося, буде діяти постанова Кабінету міністрів України, і військові будуть отримувати підвищені пенсії вже зараз», – додав віце-прем’єр-міністр.

За його словами, перерахунок пенсій військовим пенсіонерам буде здійснений з 1 січня 2018 року, і перші кошти люди почнуть отримувати вже в березні. Процес перерахунку вже розпочався, і протягом березня-початку квітня всі військові пенсіонери отримають свій перерахунок.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:04, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:30, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:00, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0