Розстріл Майдану: справу про озброєння тітушок відправили на “друге коло”

Апеляційний суд міста Києва відправив на повторний розгляд справу щодо чотирьох підозрюваних у видачі зброї зі складів Міністерства внутрішніх справ у ніч із 20 на 21 лютого 2014 року. Про це інформує Радіо Свобода.

“Фігурантами цієї справи є четверо осіб: троє під час Майдану були працівниками МВС, а четвертий – цивільним, колишнім спецпризначенцем. У суді четверо підсудних сказали, що вони не є винними, а дії, описані у обвинувальному акті, не відповідають дійсності”,- йдеться у публікації.

Під час засідання захист обвинувачених наголосив, що обвинувальний акт був складений з порушенням презумпції невинуватості, Конституції України та Конвенції прав людини, оскільки містив прізвища чотирьох обвинувачених без деталей щодо вчиненого ними злочину (місця та часу, індивідуальної участі).

За словами адвокатів, у проваджені йшлося про десять обвинувачених, натомість у обвинувальному акті залишилося чотири.

У свою чергу, прокурор Людмила Гетьман наголосила, що своєю ухвалою Шевченківський суд порушив розумні строки розгляду справи, а наявність у акті прізвищ екс-президента Віктора Януковича і екс-глави МВС Віталія Захарченка ніяк не впливає на розгляд суті справи.

У серпні 2017 року Шевченківський райсуд Київ вирішив повернути прокуратурі обвинувальний акт, оскільки він, як вважають у суді, складений з порушенням законодавства.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ