Розумна регуляторна політика дозволить швидко модернізувати промисловість – Гройсман

Розумна регуляторна політика, направлена на покращення умов ведення бізнесу та зміцнення виробничих показників, дозволить швидко модернізувати промисловість та започаткувати нові виробництва. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочої поїздки на  Київщину, повідомляє Урядовий портал.

«Розумна економічна політика уряду, парламенту та Президента дасть можливість запустити нові підприємства та модернізувати існуючі»,- сказав Гройсман.

Він підкреслив, що деякі фундаментально важливі рішення вже ухвалені. В їх числі  – система автоматичного повернення ПДВ, а також введення розстрочки по сплаті податку на додану вартість при імпорті обладнання. Вчасне ухвалення бюджету, сказав Глава уряду, також сприятиме промисловому розвитку, адже в бюджеті закладено немало програм підтримки цілих галузей – від агросектору до будівництва інфраструктури та доріг.  

«З наступного року також запрацює ще один важливий інструмент – експортно-кредитне агентство. Ще більше будемо виробляти продукції, ще більше буде нових робочих місць. Наше завдання – вийти з кризи і перейти до якісного життя людей», – сказав Гройсман.

Глава уряду у рамках робочої поїздки ознайомився з роботою одного з найбільших виробників шин в Україні ПрАТ «Росава».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ17:40, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:57, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:01, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0