Рятувальники піротехнічного підрозділу ДСНС знешкодили застарілі боєприпаси

11 вересня о 11:50 год. піротехнічною групою ДСНС України було знешкодженно застарілий боєприпас у с. с. Заліски Жидачівського району, де громадяни села натрапили на нього під час збирання грибів на відстанні 2500 м від житлових будинків. Рятувальниками встановленно, що небезпечна знахідка являється 120-міліметровим артилерійський снарядом часу минулої Світової війни. Предмет був вилучений встановленним порядком та знешкодженний у безпечному місці. Про це повідомляють у прес-службі ГУ ДСНСУ у Львівській області.

Того ж дня о 17:00 год. у  м. Львові по вул. Тракт Глинянський 152 рятувальниками вилученно 122-міліметровий снаряд часу Другої світової війни, де на нього натрапили мешканці Львова під час земляних робіт на відстанні 100 м від житлових будинків. Рятувальниками вилученно та знешкодженно боєприпас в безпечному місці.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.

Рятувальники застерігають мешканців області у жодному разі не чіпати підозрілі знахідки. У разі виявлення боєприпасу чи іншого підозрілого предмету негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ