Слухайте в ефірі Львівського радіо 15 жовтня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 15 жовтня

Душа, смертельно хвора на красу, не помирає, – просто кам’яніє», – так кажуть про Соломію Крушельницьку сучасники. Цьогоріч минуло 145 років від дня народження оперної співачки. І до дня її уродин у Музично- меморіальному музеї Соломії Крушельницької відкрили «Скарби Соломіїного дому». Про ложку дьогтю у бочку меду – слухайте в програмі «Зустріч на Князя Романа» в неділю, 15 жовтня, о 12 годині 30 хвилин з ведучою Лідією Станіцькою.

“Вірші та витинанки юної львів”янки ” Вікторії Стасів читає юна майстриня витинанок , учениця 3-А класу Львівського навчально – виховного комплексу імені Василя Симоненка , читачка бібліотеки №19 “Під спільним дахом” – Анна-Марія Бала у неділю, 15 жовтня, о 12-ій 50 у радіопрограмі «Планета дітей». Ведуча Наталка Криничанка.

Багато людей знають про проблему торгівлі людьми – з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, білбордів… Але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це станеться саме з ним. Як не стати жертвою торгівлі людьми та не потрапити в трудове рабство, слухайте у програмі «Територія доброти» у неділю 15 жовтня, о17.10. Журналіст Ольга Мельник.

14 жовтня – особлива дата в церковному й історичному календарях України: під Покровом Пресвятої Богородиці відзначаємо День захисника України й День Українського козацтва, а цьогоріч додалася ще одна знакова для української історії ювілейна дата – 75 річниця від дня створення Української Повстанської Армії. Армія нескорених: про що мовчать підручники з історії, якими були передумови її виникнення, де провідники вчилися технології війни, хто найбільше спричинився до розвою українського Руху Опору? Слухайте найважливіше про УПА з Ярославом Сватком, відомим українським громадським діячем, колишнім редактором газети «Шлях перемоги», автором і видавцем «Галицької видавничої спілки» в ефірі Львівського радіо в програмі «Слово» з Оксаною Галаник у неділю, 15 жовтня, о 17:30.

Реквієм для воїна устами світу. Про прем’єри з України, Франції і Великої Британії пам’яті Героя Василя Сліпака – слухайте в програмі «Львів музичний» у неділю, 15-го жовтня, о 20 годині 10 хвилин з ведучою Іреною Вовк.

Програма «Арт-факти» про бібліотеку майбутнього, або як з книгозбірні роблять інкубатор міських ідей. Слухайте в неділю, 15 жовтня, о 20 годині 30 хвилин з ведучою Лідією Станіцькою (Пужак).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ18:38, вівторок, 25 вересня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:37, вівторок, 25 вересня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:34, вівторок, 25 вересня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0