Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 27 квітня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 27 квітня

«Страдальна мати під хрестом стояла…». Цього тижня пригадуємо  страждання Діви Марії під час розп’яття Ісуса Христа. Роздумуємо, каємось і переосмислюємо разом. У радіопрограмі «Зустріч на Князя Романа» почуєте про твір «Stabat Mater» Луїджі Боккеріні для сопрано та струнного квінтету, що прозвучить у Львові у виконанні вокалістки Анастасії Арбузової у супроводі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» під керівництвом Ірини Вакуліної. Релігійну програму із творів світової класики слухайте у середу, 27 квітня, о 14.30.

                             ————–

Шановні слухачі, ви матимете змогу поспілкуватися з міським головою Львова Андрієм Садовим про господарські справи міста та поставити йому свої запитання в середу, 27 квітня, з 18 години 20 до 19 години в прямому ефірі радіопрограми “Час жити”. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

—————-

У 2000-х роках у журналістському середовищі було впроваджено термін «кнопкодавство» (один із проявів політичної корупції), яке набрало чималих обертів у масштабах всієї держави. Про те, наскільки реально перебороти це прикре явище у Львівській обласній раді спілкуватимемось у програмі Натвалі Сохан «ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо у середу, 27 квітня о 21 годині 10 хвилин.

—————-КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ