Снігоприбиральна техніка і двірники працюють протягом дня

Як повідомили керівники районних адміністрацій міста, протягом дня в місті працює снігоприбиральна техніка. Також до роботи залучені двірники. Критичних ситуацій по місту нема, магістральні дороги розчищені, міжквартальні дороги наразі опрацьовують.  Про це інформує ЛМР.

У Франківській районній адміністрації повідомили, що протягом дня працює 11 одиниць снігоприбиральної техніки. Залучено до прибирання 420 осіб. У Личаківському районі зараз працює 17 одиниць снігоприбиральної техніки. «Заторів нема, магістральні дороги розчищаємо. До прибирання також долучаються підприємства», — розповів Іван Лозинський, голова Личаківської РА.

У Шевченківському районі до механізованого прибирання залучено 11 одиниць техніки. «Всі на роботі. До прибирання залучено понад 370 осіб. Регулярно підсипаємо дороги до лікарень на вул Миколайчука та вул Орлика», — додав Олександр Удовенко, голова Шевченківської РА.

У Залізничному районі до прибирання вдень залучено 18 одиниць техніки та 400 осіб. Як додала Надія Банах, голова Залізничної РА, магістральні дороги почищені, також техніка попрацювала біля автостанцій. Робота триватиме впродовж цілого дня.

«Техніка працювала вночі, зараз також працює. Магістральні вулиці прибрали. Деякі хідники ЛКП чистили тракторами. Двірники працюють цілий день», — розповів Андрій Зозуля, заступник голови Галицької районної адміністрації.

«Дороги всі прогорнули. Вночі працювало 13 одиниць техніки, зараз працює 15. Також працюють двірники. Вночі сніг прогортали двічі і посипали. Будемо працювати до вечора. Вночі використали 140 м куб піскосуміші», — розповіла Ірина Маруняк, голова Сихівської РА.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ