Сьогодні ми повертаємо повагу до українського паспорта – Гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголошує, що з запровадженням безвізового режиму з країнами Європейського Союзу відновлюється справедливість щодо українців.

Про це він наголосив у відеозверненні, оприлюдненому на його сторінці у Facebook.

“Сьогодні важливий день для нашої країни. Сьогодні запроваджено безвізовий режим з Європейським Союзом. І я глибоко переконаний в тому, що саме сьогодні відновлюється справедливість до українців… Сьогодні ми повертаємо повагу до українців і до українського паспорта”, – зазначив Прем’єр-міністр.

Він зауважив, що Україна – вільна держава, яка прагне бути у єдиній європейській родині, “і ніщо не може на цьому шляху нас зупинити”.

За словами Гройсмана, країна ще має пройти шлях повноцінної інтеграції – економічної, інфраструктурної.

“Наше завдання сьогодні – руйнуючи бар’єри, які відділяють нас від єдиної європейської родини, стати успішною країною. Країною, в якій люди відчувають справедливість, в якій розвивається національна економіка, люди можуть жити повноцінним життям. І тому ми з вами продовжуємо шлях нашої європейської інтеграції,… і я глибоко переконаний, що ця праця буде приносити результат по відношенню і до якості життя кожної української родини”, – підкреслив він.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ17:40, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:57, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:01, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0