Сьогодні вранці Львів від снігу прибирало 72 одиниці техніки

Вночі та зранку (з 20.00 год 20 грудня і до 06.00 год 21 грудня) в місті працювало 72 одиниці снігоприбиральної техніки. Для посипання вулиць використано 401 м3 піско-соляної суміші. Про це інформує прес-служба ЛМР.

У Сихівському районі, вночі та зранку працювало 11 одиниць техніки, у Шевченківському районі працювало 9 одиниць снігоприбиральної техніки; у Залізничному районі – 15 одиниць техніки, у Личаківському районі – 17 одиниць техніки, у Галицькому районі – 11 одиниць техніки, у Франківському районі – 9 одиниць техніки. Загалом до роботи були залучені 32 піскорозкидувачі, 5 навантажувачів, 21 трактор, 11 підмітальних машин та 3 грейдери. Назагал у усіх районах міста було використано  401 м3 піско-соляної суміші для посипання доріг.

Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період, – це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП районів, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. Її обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер.

Також цього року закуплено нову техніку: 5 піскорозкидувачів МАЗів і 2 тракторці. На це було виділено 10 млн. грн. На нову техніку встановили GPS-трекери.

Закуплено 15 тис. мпіскосуміші. Частина її є на базі в ШРП, решта буде довозитися. Окремо ще закуплено сіль, щоб була змога зробити більш концентровану піскосуміш.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ