Солідарна пенсійна система в нинішньому вигляді нежиттєздатна – Рева

Міністр соціальної політики Андрій Рева наголошує, що солідарна пенсійна система в нинішньому вигляді нежиттєздатна і потребує докорінної модернізації. Про це він сказав під час Години запитань до уряду в п’ятницю у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми констатуємо, що в нинішньому вигляді солідарна пенсійна система нежиттєздатна, і без докорінної модернізації немає шансів забезпечити подальше зростання пенсії», – наголосив Рева.

За його словами, підвищення пенсій є пріоритетним завданням уряду, яке буде вирішено за будь-яких умов. “Цього давно чекають 12 мільйонів пенсіонерів, більшість яких живуть за межею бідності», – зазначив міністр соціальної політики.

Він наголосив, що однократне підвищення пенсій не вирішить проблеми. 

“Для того, щоб люди отримували гідну пенсію, її розміри потрібно підвищувати щороку», – зазначив міністр.

Як повідомляв Укрінформ, 13 липня Верховна Рада 282-ма голосами підтримала у першому читанні законопроект № 6614, який передбачає, зокрема, осучаснення пенсій та скасування оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів. Профільний комітет 6 вересня підтримав законопроект, пропонований до другого читання.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ