«Спільнота взаємодопомоги Оселя» запрошує усіх нужденних змінити своє життя

«Спільнота взаємодопомоги Оселя» запрошує усіх нужденних змінити своє життя

«Оселя» – це унікальна організація, де люди, які опинилися в скрутній ситуації, об’єднуються, живуть та працюють разом і допомагають іншим потребуючим змінити своє життя. Мета цієї організації – допомогти віднайти сенс життя людям, які з різних причин втратили його. На цьому у прямому ефірі ТРК Львів наголосили Наталія Саноцька, член громадської організації «Спільнота взаємодопомоги Оселя».

«В нашій організації діє осередок підтримки безпритульних осіб який розташований у Винниках на вулиці Винниченка, 3. Він працює тільки вдень з 9:00 до 16:00. Тут люди можуть попрати свої речі, помитися, підстригтися, поїсти, отримати першу медичну допомогу та консультацію соціального працівника. Наразі у Львові є 20 контейнерів, в які небайдужі люди можуть складати одяг, який потім відправляють в наш осередок підтримки. Також в осередку діє майстерня, в якій безпритульні надають своїми руками нове життя зламаним або пошкодженим речам, які потім можна купити у благодійній крамниці», – повідомила Наталія Саноцька.
В організації кажуть, що «Спільнота взаємодопомоги Оселя» – це не просто місце, де люди можуть отримати різні соціальні послуги, там люди вчаться терпінню, відроджують в собі надію на краще життя. В цьому їм допомагають соціальні працівники та психологи.
Організація видає журнал «Просто неба», який продають на вулиці безпритульні люди і цим заробляють на життя. На сторінках журналу можна знайти інформацію соціально-культурного спрямування, а також ідеї толерантності, солідарності та суспільної рівності.

Юлія ЛАВРЕНТЬЄВА


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ