Каратисти з Львівщини стали найкращими на чемпіонаті України у Києві

Збірна команда Львівської області вибороли перше місце у медальному заліку на чемпіонаті України з карате, який 20 листопада завершився у Києві.

Про це повідомляє Львівська обласна федерація карате.

Вперше чемпіонат України проводився у статусі олімпійського виду спорту. Тому цьогоріч турнір зібрав рекордну кількість учасників – 154 серед дорослих і 365 серед кадетів, юніорів і молоді. Загалом 519 каратистів із 21 області України змагались за місце у національній збірній команді для участі в чемпіонаті Європи (м. Софія, Болгарія).

У перший день змагань розігрувалися комплекти медалей серед кадетів, юніорів та молоді у розділах «ката» та «куміте».

Команда Львівської області була представлена 38 спортсменами. В перший змагальний день переможцями стали Соломія Кміть, Діана Шостак, Анастасія Копильчак, Анастасія Мястковська, Євген Сендецький, Віталій Демчишин, Кирило Рябошапко, Роман Кміть, Роман Рехліцький. Також  представники Львівщини домінували в командних змаганнях у розділі «ката». Ці результати дозволили львів’янам вийти на перше загальнокомандне місце серед кадетів, юніорів та молоді, випередивши своїх найближчих конкурентів – представників Одеської області.

На наступний день змагань на київське татамі вийшли 168 дорослих спортсменів, які представляли команди 11 областей України. Рівень учасників змагань був дуже високий, зважуючи на те, що за медалі чемпіонату та місце у збірній боролися медалісти чемпіонатів світу та Європи, учасники Європейських ігор та спортсмени, котрі входять у «Тор-10» всесвітнього рейтингу WKF.

У «куміте» на татамі вийшли 18 львівських каратистів. З 15 фіналів чемпіонату львів’яни пробились до 9 і не програли жодного. У підсумку чемпіонами України 2016 року стали Катерина Крива (50 кг), Анастасія Мястковська (55 кг), Галина Мельник (68 кг), Олег Філіпович (60 кг), Денис Копитко (67 кг), Станіслав Горуна (75 кг), Ярослав Горуна (+84 кг). Перемогу львів’яни святкували і в командному «куміте» серед жінок і чоловіків.

Завдяки цим досягненням збірна команда Львівської області перемогли всіх суперників у загальнокомандному заліку, випередивши своїх принципових конкурентів – збірну Одеської області.