Львівська міськрада затвердила програму Чемпіонату світу з шахів серед жінок

Львівська міськрада затвердила програму Чемпіонату світу з шахів серед жінок

Львівська міська рада затвердила програму проведення Чемпіонату світу з шахів серед жінок. За відповідну ухвалу на пленарному засідання 11 лютого проголосували 52 депутати.

Проведення чемпіонату шахів серед жінок розпочнеться 1 березня і триватиме до 17 березня. За словами заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, проведення церемоній офіційного відкриття та закриття Чемпіонату відбуватиметься у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Програма, яку затвердили депутати, передбачає, організацію у Львові серії шахових турнірів до матчу за звання чемпіонки світу з шахів, які відбуватимуться у Палаці Потоцьких.

Загальна сума, яку виділять на проведення Чемпіонату із шахів серед жінок, становить 6,4 млн грн. Із них чинна чемпіонка світу із шахів серед жінок Марія Музичукотримає 400 тис. грн для підготовки до чемпіонату. Ще 3,6 млн грн підуть на сплати організаційного внеску для «Федерації шахів України» відповідно до угоди чемпіонату світу серед жінок у 2016 році.

Також, відповідно до програми, за кошт міського бюджету проводитиметься загальна інформаційна кампанія щодо проведення Чемпіонату із розміщенням зовнішньої реклами та розповсюдженням інформаційних буклетів. Близько 500 тис. грн передбачено для проведення інтернет-трансляції чемпіонату.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ