«Мільйон голосів»: флешмоб на підтримку учасників «Ігор Нескорених»

«Мільйон голосів»: флешмоб на підтримку учасників «Ігор Нескорених»

В Україні триває активна підтримка учасників «Ігор Нескорених», які змагаються в Торонто, в межах акції #МільйонГолосів – підтримайте Нескорених. 

 

Зокрема, учасниками акції стали й працівники   управління фізичної культури та спорту Львівської  облдержадміністрації, учні Львівського училища фізичної культури, організувавши флешмоб #AMillionVoices #МільйонГолосів на підтримку учасника збірної команди України, який свого часу навчався в училищі – Дмитра Сидорука / Dmytro Sydoruk та його побратимів по команді #InvictusGamesTeamUkraine. Сьогоднішні вихованці училища бажають їм перемоги.

 

Довідково:

 

«Мільйон голосів» — глобальний рух на підтримку учасників «Ігор Нескорених». Це спосіб сказати слова подяки воїнам, які пережили важкі випробування, захищаючи свою країну, але не втратили сили духу і залишились нескореними. Цього року гучний голос підтримки звучатиме й для українських нескорених бійців.

 

Для того, щоб долучитись до «Мільйону голосів», достатньо зробити кілька простих кроків:

  • Запишіть відео, де ви зачитуєте вірш «Нескорений» або його уривок.
  • Опублікуйте відео на своїй сторінці в соціальних мережах з хештегами #МільйонГолосів #AMillionVoices #InvictusGamesTeamUkraine або завантажте відео на YouTube з тегами #МільйонГолосів #AMillionVoices #InvictusGamesTeamUkraine та поділіться URL свого відео, зареєструвавши його на сайті http://invictusgames.in.ua/million-voices-promo.
  • Передайте естафету двом своїм друзям у соціальних мережах.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ