Сестри Музичук позмагаються за нагороди під час шахової Олімпіади в Баку

Сестри Музичук позмагаються за нагороди під час шахової Олімпіади в Баку

Сьогодні, 2 вересня, у столиці Азербайджану стартує головний шаховий турнір серед збірних – 42-а шахова Олімпіада.

Цього року у турнірі візьмуть участь 180 чоловічих команд та 141 жіноча. Українські жіноча та чоловічі команди є традиційно одними з фаворитів змагань.

Українська чоловіча команда має п’ятий середній рейтинг (вище тільки у росіян, американців, азербайджанців та китайців) – 2693. Цей рейтинг міг би бути вищим, але змагання пропустить один із лідерів нашої команди – Василь Іванчук. Українську команду за собою поведе Павло Ельянов. Окрім нього Україну представлятимуть Руслан Пономарьов, Юрій Криворучко, Антон Коробов та Андрій Волокітін.

На минулій Олімпіаді в норвезькому Тромсе українські шахісти зупинились на шостій позиції. Чинними чемпіонами серед чоловіків є китайська збірна.

Українська жіноча команда має третій рейтинг (вище у китаянок та росіянок) – 2487. Цього року Україна представлена найсильнішим складом – сестри Музичук, Анна Ушеніна, Наталія Жукова та Інна Гапоненко.

На двох попередніх Олімпіадах трійка призерів у жінок залишалась незміною – перша Росія, другий Китай, а третя – Україна.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ