Завершився Кубок Львівщини з гирьового спорту

8 – 9 червня 2018 року на базі кафедри фізичної культури Національного університету «Львівська Політехніка» відбувся Кубок Львівської області з гирьового спорту. Про це інформує прес-служб ЛОДА.

Організатор змагань – управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації спільно з обласною федерацією гирьового спорту. Головний суддя змагань – Володимир Андрейчук, а секретар Дмитро Концемал. У змаганнях брало участь 70 учасників.

Серед переможців Кубка Львівської області з гирьового спорту в різних вагових категоріях стали:

– серед жінок: Вікторія Гавриленко до 58 кг, Ольга Кокун до 63 кг, Юлія Мільковська до 68 кг, Данилюк Василина понад 68 кг;

– серед чоловіків: Богдан Мазурак до 63 кг, Ігор Кохан до 68 кг, Володимир Андрейчук до 73 кг, Дмитро Концемал до 78 кг, Роман Грушка до 85 кг, Микола Драган до 95 кг, Андрій Лагуш понад 95 кг.

За підсумками змагань, перше командне місце виборола команда Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, друге місце – НУ «Львівська політехніка» і третє місце у команди Львівського державного університету внутрішніх справ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ