Спортивних дітей Львівщини відзначать стипендіями

21 грудня за активної підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА в області відбудеться спортивне свято. Про це інформує прес-служба ЛОДА.  

У  програмі  – футзальні поєдинки та відзначення стипендіатів Львівської обласної організації ВФСТ «Колос» «Найспортивніша дитина Львівщини-2017».

Зокрема, в ігровому залі львівського палацу спорту «Галичина» (м. Львів, вул. Керчинська, 8) Асоціація футзалу Львівщини проведе благодійний футбольний матч між дітьми із шкіл-інтернатів м. Львова та м. Рави-Руської, а також товариський матч між командами, сформованими з представників Асоціації футзалу Львівщини й представників влади і громадських організацій області.

Відтак спортивно обдарованих дітей із сільської місцевості віком від 8 до 13 років з усіх районів Львівської області за активну участь у районних та обласних змаганнях, наполегливе ставлення до спортивних тренувань відзначать стипендіями Львівської обласної організації ВФСТ «Колос» «Найспортивніша сільська дитина Львівщини-2017».

Програма:

10.00 – гра між Представниками АФЛ та влади Львівської області

10.40 – гра між командами зі шкіл-інтернатів

11.20 – нагородження переможців

11.30 – відзначення стипендіатів «Найспортивніша сільська дитина Львівщини-2017».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ