Стартував конкурс обмінів між ЗМІ Львівської та Луганської областей

Сьогодні, 23 березня, в межах інформаційної сесії «Нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини», оголосили старт Конкурсу обмінів між засобами масової інформації Львівської та Луганської областей. Конкурс спрямований на зміцнення міжрегіональної співпраці та загальноукраїнської солідарності шляхом створення спільних медійних продуктів. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

У межах обміну передбачено створення спільних медійних продуктів, навчання регіональних журналістів, організація освітніх прес-турів для регіональних медіа, громадських журналістів та блогерів, підтримка конструктивного діалогу щодо міжрегіональної співпраці через залучення до теле- і радіопрограм представників місцевої влади, незалежних експертів та журналістів.

Участь у конкурсі можуть взяти ЗМІ, медіа-організації, органи місцевого самоврядування, органи виконавчої влади, недержавні організації, які працюють над проектами, пов’язаними з медіа. Обов’язковою умовою участі є співпраця з аналогічними установами, закладами та організаціями Луганської області.

Проектні заявки можна подати до 15 травня. Реалізація проектів-переможців конкурсу – червень-листопад.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ