Сущенко написав з московської в’язниці лист із зверненням до українців

Першому заступникові міністра з питань окупованих територій Юсуфу Куркчи надійшов лист від журналіста Укрінформу Романа Сущенка, якого незаконно утримують у СІЗО “Лефортово” в Москві у сфабрикованій справі про “шпигунство”.

Про це повідомляє сайт “15 хвилин”.

Як зазначається, Сущенко написав лист заступнику міністра ще 17 лютого 2017 року – у відповідь на привітання з Новим роком. Але отримали його лише майже два місяці потому. Втім, як і привітання зі словами підтримки від Куркчи, раніше відправлене Сущенку.

У своєму листі журналіст звертається, у тому числі, до уряду України, своїх колег, українського суспільства. Сущенко пише, що у нього вистачить сил дочекатися позитивного рішення в його справі, незважаючи на те, що вона явно політична, а тому не має конкретних часових рамок.

“… Я щиро здивований, що до моєї скромної персони приділяється стільки уваги з боку колег по журналістському цеху, працівників Укрінформу, міжнародних партнерів і союзників, європейських парламентарів і головне – представників уряду України, Верховної Ради і Президента. Відрадно, що люди, які займають високі посади, несуть величезний тягар відповідальності за долі моєї Батьківщини, її народу і знаходять час для повернення додому окремо взятого громадянина. Держава, яку цікавить життя і доля її громадян, – непереможна”, – пише журналіст.

Сущенко запевнив Куркчи, що у нього вистачить здоров’я, сил і терпіння, щоб стати свідком позитивних результатів у своїй справі.

“Процедурний хід моєї справи визначений нормативно, але водночас її політична складова, яка, безумовно, є домінуючою, не має конкретних часових рамок. Така суть моєї історії, а також листи підтримки від рідних, друзів, колег, Президента, міністрів, їх зусилля не дозволяють вичерпуватися моїй надії, підживлюють її, надають сили”, – зазначив журналіст.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:30, середа, 20 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:00, середа, 20 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0