Асоціація Україна-ЄС: Нідерланди повністю завершили ратифікацію угоди

Нідерланди повністю завершили процес ратифікації угоди щодо асоціації України з Євросоюзом і передали ратифікаційну грамоту до Брюсселя.

Про це у своєму Twitter написав Президент Петро Порошенко

“На крок ближче до асоціації: Нідерланди повністю завершили процес ратифікації угоди”, – наголосив глава держави.

За словами Президента, країна вже передала ратифікаційну грамоту до Брюсселя. Після цього відбудеться ратифікація документа Євратомом та формальне рішення Ради Євросоюзу.

Як повідомлялося, напередодні у Нідерландах було офіційно опубліковано закон, яким вводиться в дію ратифікація угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Нідерланди стали останньою країною ЄС, яка ратифікувала угоду. У квітні минулого року у Нідерландах відбувся консультативний референдум, на якому більшість проголосувала проти ратифікації документа країною. Уряд країни виступив за пошук рішення, яке б давало можливість зняти висловлені під час кампанії “занепокоєння” виборців і при цьому ратифікувати документ. В середині грудня минулого року лідери Євросоюзу погодили запропоновані Нідерландами пропозиції щодо умов завершення ратифікації у країні Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0