Білорусь готова направити миротворців в Україну – МЗС

Білорусь готова направити миротворчий контингент в Україну.

Про це заявив у середу журналістам міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей за підсумками зустрічі в Москві з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, повідомляє БЕЛТА.

“Ми готові виділити відповідний миротворчий контингент, якщо це буде прийнятно для всіх зацікавлених країн, для того, щоб брати участь у вирішенні миротворчих завдань”, – сказав Макей.

Міністр нагадав, що ще в 2014 році президент Білорусі Олександр Лукашенко в інтерв’ю телеканалу Euronews заявив, що країна готова направити в Україну миротворчий контингент, щоб сприяти відновленню миру і спокою.

Дипломат підкреслив, що позиція Білорусі по ситуації у східних регіонах України давно відома: республіка вкрай зацікавлена в швидкому встановленні там стабільності.

“Ми, звичайно ж, готові зробити все для того, щоб ця конфліктна ситуація, яка сьогодні існує, вирішилася, і в ці райони прийшли мир і спокій”, – наголосив він.

Макей нагадав, що Мінськ став майданчиком для регулярних переговорів Тристоронньої контактної групи з урегулювання кризи в Україні.

“Як би хто не оцінював діяльність цієї Тристоронньої контактної групи, я вважаю, що вона вносить продуктивний, важливий внесок у врегулювання кризових ситуацій. Ми маємо намір і надалі надавати майданчик, робити все можливе для забезпечення миру і стабільності в цьому регіоні”, – заявив він.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ



9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0