Дуда і Меркель: нормалізація стосунків з Росією поки неможлива

Польща і Німеччина погоджуються, що повернення до політики «business as usual» у відносинах з Росією неможливе, поки не буде розв’язано конфлікт на сході Україні і не буде відновлено міжнародний лад. Про це з посиланням на агенство PAP, повідомляє Укрінформ.

 

«Як президент, так і канцлер зазначили, що не можна погоджуватися на тривалу окупацію суверенної держави. Не можна погоджуватися на перехід до нормальних контактів «business as usual» (з Росією – ред.) після того, що сталося в Україні, поки цей конфлікт не буде розв’язано, і не буде відновлено міжнародний лад в Україні, що спирається на міжнародне право”, – заявив міністр канцелярії президента РП Кшиштоф Щерський за результатами переговорів у Варшаві Анджея Дуди і канцлера ФРН Ангели Меркель.

 

Він підкреслив, що Дуда і Меркель погодилися: Європі потрібно вести переговори зі США у ключі «збереження головної лінії» щодо України, яку сповідують сьогодні також Польща і Німеччина.

 

Щерський також підкреслив, що Дуда і Меркель висловили занепокоєння останніми подіями в Україні і що ситуація прямує «у бік погіршення, а не покращення мирного процесу».

 

Міністр канцелярії президент РП констатував: обидва співрозмовники погодилися, що нинішня ситуація є «важчою і складнішою як у глобальному, міжнародному контексті, так і в контексті того, що діється на сході України».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0