Експерти Давоського форуму оцінили привабливість України для туристів

У рейтингу The Travel & Tourism Competitiveness Report 2017, складеному експертами Всесвітнього економічного форуму в Давосі, Україна посіла 88-е місце.

Про це повідомляє “Капітал”.

“Україна посіла 88-е місце за привабливістю для туристів за версією експертів Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Головними критеріями для складання рейтингу стали культурні ресурси, доступна інфраструктура, ціни, охорона здоров’я, рівень безпеки, міжнародна відкритість”, – йдеться в повідомленні.

Серед пострадянських країн вище розташувалися Естонія (37 місце), Росія (43 місце), Латвія (54 місце), Литва (56 місце), Грузія (69 місце), Азербайджан (71 місце), Казахстан (81 місце) і Вірменія (84 місце).

У плані безпеки, на думку експертів ВЕФ, в Україну на відпочинок їхати не рекомендується, так само як до Пакистану, Нігерії, Венесуелі, Єгипту, Кенії і Гондурасу, що увійшли в топ-10 країн-аутсайдерів за цим показником. При складанні рейтингу враховувалися такі фактори, як наявність збройних конфліктів на території держави, рівень злочинності і терористична загроза.

З іншого боку, експерти відзначили високий рівень української охорони здоров’я та санітарних стандартів, де країна потрапила в першу десятку лідерів, обійшовши такі розвинені економіки як Велика Британія (49-е місце) і США (56-е місце).

В питанні ціноутворення для європейського туриста Україна також виявилася не найдорожчою країною, посівши 45-е місце. Самими «доброзичливими» були визнані Іран, Єгипет і Малайзія, а найдорожчими для перебування — Британія і Швейцарія.

Вкрай низьке місце посіла Україна в питанні інвестицій у туристичний бізнес – 124-е. Також дуже низькими виявилися показники з екології (98), портової та наземної інфраструктури (81), авіаінфраструктури (79), міжнародної відкритості (78) та туристичного сервісу (71).

За культурними ресурсами наша країна посіла 51-е місце.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0