Канадська опозиція виступає за надання Україні оборонної зброї

Канадська парламентська опозиція обіцяє допомагати Україні протистояти агресії та виступає за надання їй оборонної зброї.

Про це йдеться у привітанні лідера Консервативної партії Канади та глави офіційної парламентської опозиції Ендрю Шира.

«Ми завжди пліч-о-пліч стоятимемо з Україною у її боротьбі за свободу. Попередній уряд вживав практичних кроків для допомоги Україні, зокрема відправив військових інструкторів, надавав військову допомогу та наклав широкі санкції на російських посадових осіб, відповідальних за війну. Ми продовжуємо закликати до подальших заходів, у тому числі до надання летальної зброї», – сказав Шир.

Він нагадав про «стійкість, хоробрість та рішучість українців, які продовжують протистояти незаконній російській агресії».

«Вже третій рік мільйони українців з Криму, Севастополя та Донбасу відзначають День незалежності перебуваючи у окупації, або як біженці, які тікають із зони війни. Тим не менш, у цих напружених умовах українці не відступили від захисту своєї країни, а їх мужність надихає тих, хто прагне до свободи, справедливості та верховенства права», – зазначив депутат.

За його словами, Канада поділяє із народом «особливу дружбу, закріплену поколіннями українських іммігрантів».

«З Днем незалежності України!», – завершив Шир українською мовою.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0